НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ НА ПРИКЛАДАХ З ОДНОГО ОБГОВОРЕННЯ

1 марта 2013, 12:22
физик, социолог
0
223
НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ НА ПРИКЛАДАХ З ОДНОГО ОБГОВОРЕННЯ

facebook.com/groups/247962085289406/permalink/422290637856549/

Приклади:
ось так виявляють себе здатні тільки безпідставні ярлики чіпляти: "Евгений Борисенко Ось так виявляють себе гепіни тролі";
ось так виявляють себе резонери: "Валерій Чалий Страна совєтов... Розумників багато, а робити справу нікому";
а ось так виявляють себе люди, здатні до роздумів: "Іван Янковий Кожен робить свою справу ...".

Єдине, що хочеться додати до роздумів Івана ... (на жаль, не знаю, як по батькові) так це наступне. Щире бажання приборкати в Україні корупцію, покращати життя більшості її громадян, ... вже сьогодні має конкретний план дій, зокрема, запровадити: гібридну виборчу систему обрання депутатів; відклик депутатів; обрання та відклик суддів народом; обрання та відклик народом керівників міліції, освіти, охорони здоров'я, ... від районного рівня й до міністра; ... З таким додаванням українська національна ідея набуває характеру ексклюзивно української національної ідеї, втілення якої поставить Україну за соціальним розвитком попереду всієї планети. Крім того, успіх в пропаганді такої національної ідеї суттєво перевершить успіх у пропаганді національної ідеї без зазначеного додавання і суттєво наблизить час покращання життя більшості громадян України.

Таким чином, наша мета - ясна, завдання визначені. До роботи, товариство!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.