Шустер-Stagnation

2 марта 2013, 16:36
журналіст, політолог
0
319

Як падають куміри

Подивився Шустер-Live і щось мені це нагадало.. А-а, згадав! Кисіль-шоу дворічної давнини. Мулуваті придворні політолухі, завчені фрази з ранкових газет, і Сам попередник попередників – Микола Янович власною персоною.

Послухав хвильку про вихід на стабільний шлях розвитку, про підвищення покращення нашого завтра-вчора і плюнув.

624.43 КБ
Колаж

Зрозуміло, що нічого з цього трикутника путнього не вийде. Б’юсь об заклад, що рейтинг вдруге перекупленого Фірташем у Хорошковського Інтеру повзе до низу. І фіг з ним. Прикро, що сива інтелігента людина, так безглуздо підпала під вплив влади.

Це сповзання до рівня російських шоу почалось не сьогодні. Останні дзвіночки задзвонили у першій програмі Шустер-Live на Інтері. В студію завезли луганчан і земляків президента. Потім прибрали голосування з Фейсбук і інших ресурсів. Холуйський Монолог динозавру , тобто «Діалог з країною», який вів Савік, став його фаховою декласацією і може сперечатися в номінації Підхалімаж року.

Повагу українців Савік може повернути, лише зробивши крок на зустріч глядачам. Не на стороні режиму, а із позиції суспільства. Покинути телебачення із гучною заявою до кращих часів або повернути рівність можливостей – влади і опозиції. Як це він зробив свого часу на Росії.

Виявляється гроші важніше за честь. Шкода. Прощавай свобода слова! Підозрюю, що далі Шустер-Live очікуватимуть вистави за сценарієм Банкової.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.