Дзвінки з питань пенсійної реформи прийматиме Урядовий контактний центр

15 марта 2013, 09:03
экономист
0
220

Відтепер, аби отримати фахові відповіді щодо питань пенсійної реформи, громадяни мають звертатися до Урядового контактного центру або в Контакт-центр Пенсійного фонду України.

Відтепер, аби отримати фахові відповіді щодо питань пенсійної реформи, громадяни мають звертатися до Урядового контактного центру або в Контакт-центр Пенсійного фонду України.

Окрім того, наголосили у Мінсоцполітики, звернення громадян приймають і фахівці Урядового контактного центру за тел.0-800-507-309 або через веб-сайт www.ukc.gov.ua . «Звернення надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, які розглядають їх та надають письмові відповіді заявникам Урядового контактного центру. Дзвінки на вказані номери зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні», - уточнили в прес-службі.

Такі новації, йдеться у повідомленні, обумовлені тим, що 19 жовтня 2012 року завершується проект USAID FINREP «Проект розвитку фінансового сектору», завдяки якому фінансувалася робота «Гарячої лінії з питань пенсійної реформи» за телефоном 0-800-500-392.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.