ЯНУКОВИЧ, СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ Й УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ

20 марта 2013, 14:51
Журналіст, письменник
0
180

Можливо, з Фейсбуку чи Твіттера Янукович довідається, що розпочалась Українська Революція.

             Для багатьох сильних світу цього не є проблемою користування соціальними мережами. Пишуть Барак Обама і Ангела Меркель, Папа Римський Франциск й інші небожителі. Здебільшого вони створюють власні аккаунти у Фейсбуці та Твіттері.

Схоже, що ця проблема існує лише для Віктора Януковича. Якщо вірити офіційній інформації головного управління прес-служби та комунікацій Адміністрації Президента України, він не має жодного офіційного представництва в соціальних мережах. Для нього зараз розробляють такий проект, про старт якого буде оголошено.

Ми звикли, що Віктор Федорович відстає у багатьох питаннях. І мовлення в нього загальмоване, бо довго згадує те чи інше слово – “йолка”, наприклад. І за свободою слова ми далеко позаду планети всієї. Та й політичні в’язні у нас ростуть, як гриби після дощу. Тому не доводиться сподіватися, що Янукович самостійно користуватиметься соціальними мережами, а тим більше – дізнаватиметься з них те, про що не повідомляють наближені до нього чиновники, обмежуючи доступ президента до інформації.

За великим рахунком, соціальні мережі Вікторові Федоровичу не потрібні. Усе, що йому треба, він бачить з вікна своєї резиденції у Межигір’ї, а про стан економіки судить за банківськими рахунками Сім’ї.

Відсутність Януковича у соціальних мережах свідчить насамперед про те, що жодних реформ в Україні він здійснювати не має наміру. Людина, далека від глобальної комунікаційної мережі, не може мислити, а тим більше діяти на перспективу. І чим довше така людина керуватиме Україною, тим безперспективнішими є наші шанси входження до цивілізованого світу.

Звичайно, фахівці технічно все зроблять для Януковича, аби він засвітився в соціальних мережах. Можливо, він навіть зможе щось там писати на кшталт Азарова. Але хіба це змінює ситуацію, якщо президент далекий від передових технологій, якими користуються школярі в найглухіших селах?

І все ж одна корисна річ для Януковича в соціальних мережах є. Можливо, з Фейсбуку чи Твіттера він довідається, що розпочалась Українська Революція.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.