В Одеській області депутати публічно вийшли з партії Регіонів

24 марта 2013, 19:54
0
205
В Одеській області депутати публічно вийшли з партії Регіонів

Люди наважились на такий відповідальний вчинок, через корумпованість та бездієвість місцевого керівництва селища та Комінтернівського району.

Сьогодні в смт Чорноморське, Одеської області група депутатів та мешканців селища публічно вийшли з партії Регіонів. Люди наважились на такий відповідальний вчинок, через корумпованість та бездієвість місцевого керівництва селища та Комінтернівського району. Населений пункт поринув в бруді, тарифи на послуги ЖКХ свідомо завищені, відсутня газифікація селища, через це люди змушені користуватись газовими балонами в багатоповерхівках, кожен день ризикуючи своїм життям. 

"Я, Прохоренко Володимир Юрійович депутат Чорноморської селищної ради, став членом партії Регіонів у 2006 році, однак згодом я зрозумів, що ця влада діє не для народу, а проти нього. Моя дружина, Прохоренко Людмила Іванівна займається підприємницькою діяльністю, через те що я публічно висловлюю свою думку відносно місцевих "князьків", три роки не дають дозвіл на розширення магазину, хоча весь пакет документів зроблений. Дружина теж виходить з партії." - заявив депутат.


Резолюцією зібрання став лист до Президента, Верховної Ради та представників опозиційного табору з проханням вплинути на бездіяльність місцевої влади.

На мою думку, картковий будиночок створений з пустих обіцянок, корупційних схем та людських залякувань партії Регіонів стрімко руйнується. Люди не вірять владі. Необхідно повністю змінювати керівництво країни та створити нову систему взаємодії влади та громадян.

Видео: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lgr6mHUfnmo
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: УДАР,Україна,Партія регіонів,Віталій Кличко,Свічинський Віталій
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.