Філософія українського гніву!
17 лютого 2013, 12:06
Важелі які впливають на формування людського гніву, безпосередньо пов'язані з зовнішнім та внутрішнім середовищем життя особистості.
Важелі які впливають на формування людського гніву, безпосередньо пов'язані з зовнішнім та внутрішнім середовищем життя особистості. Гнів - негативно забарвлений афект, спрямований проти відчуття несправедливості, і супроводжується бажанням усунути її. (з матеріалів Вікіпедіа) Виходячи з цього терміну, кожний індивідуум який відчуває гнів, має бажання усунути його, заради позбавлення від цього відчуття. Якщо узагальнити попередні думки, можно зробити висновок, що гнів є відчуттям, яке вселяє дискомфорт в наше повсякденне життя та його хочеться позбутися.
Розтлумачивши поняття гніву, треба більш детально зупинитися на понятті гніву українського народу, як феномену нової форми людського відчуття, так званого апатичного гніву. В даній формі відчуття, людина не намагається позбавитись від дискомфорту який спричиняє гнів, навпаки намагаючись зробити це відчуття нормальною формою повсякденного існування. Аналізуючи досвід держав з розвиненого формою громадянського суспільства, хотілося б зазначити, що владі важко впоратись навіть з 5 відсотками гнівно налаштованих громадян, що в більшості випадків трансформується в протистояння та акції громадської непокори, при цьому наша держава може вільно існувати з 70-80 відсотками гнівно налаштованого суспільства, повністю зупинившись в розвитку.
Сьогодні українська влада взяла під контроль гнів суспільства, за допомогою сміху, як найкращого каталізатора гніву, створивши багато різноманітних гумористичних ток-шоу в яких висміюють політиків та владу. Країна потрапила в пастку, виходом з якої є об'єднання зусиль українського народу в подоланні суспільного гніву.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.