Зустріч в Луганську

29 марта 2013, 13:54
0
317
Зустріч в Луганську

Там українці

Зустріч в Луганську сьогодні пройшла якось не звично. Не було жодного пікетувальника-комуноїда, не було і младоригів. 
Понад дві години спілкувалися з нормальними, красивими, світлими людьми. Які вміють слухати, які ставлять цікаві запитання і готові разом працювати, а не плакатися на якусь тяжку долю. 
Що, ефремівські комунорегіонали, видохлися? Чи не "пікетуєте" після 18 години :))
Докладно тут:

Про українську мову геть ні слова, але раніше, 01 березня, зустріч Ігорю все ж влаштували. У канонічному "антифашиському" ключі :)

Зустріч намагались зірвати :) Привід класичний, але на громадян вже не діє.

"Не дивно, що місцеві українофоби знайшли підтримку у гіпершовіністичній Росії Владіміра Путіна. Ідеологи "русского міру" в Україні дедалі частіше зображають будь-які ініціативи з підтримки української мови як "націоналістичні" або "фашистські" та популяризують власні спроби зберегти або збільшити сферу впливу Росії на пострадянському просторі, у яких російська мова відіграє ключову роль, під гаслом боротьби з "фашизмом"".


Младо регіАнало-комуноїди Луганська, 01.03.2013  :))


А взагалі-то, луганчани вельми привітний народ :))  І є чимало про-українців. Куди ж відокремлювати, панове "андруховичі"?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.