Снєжки після мітингу: реакція топ-юзерів соцмереж.

3 апреля 2013, 12:32
Владелец страницы
0
438
Снєжки після мітингу: реакція топ-юзерів соцмереж.

Мустафа Найєм облив брудом тих, хто кидав сніжками у його подругу Бережну, а от що кажуть незацікавлені люди: Щось мене дуже бісять оці стогони про те, що не можна кидати сніжки в жінок-депутаток.

Это скотство и никаких оправданий этому нет и быть не может. Я по поводу нападения на Юлию Левочкину, Ирину Бережную, Ирину Горину и Марину Ставнийчук под Верховной радой. Если окажется, что нападавшие были сторонниками оппозиции, лидеры должны принести свои извинения. Иначе все эти разговоры о быдле и бандитах во власти, гендерном равенстве и европейских ценностях - это циничный треп трусливых мужланов. Уж простите за резкость.
(С) Mustafa Nayyem


"Мы, блин, против плохого государства":


Щось мене дуже бісять оці стогони про те, що не можна кидати сніжки в жінок-депутаток. Ну так, не можна. Сніжки не можна кидати. І не можна, коли звичайні жінки, не депутатші, стоять по 10 годин взимку на базарах під відкритим небом, щоб прогодувати свої сім'ї. І дубнуть від холоду. І неможна, коли жінки в віці 70-ти років миють підлоги в офісах ночами, щоб не псувати собою "товарного" вигляду офісів. Миють за жалюгідні копійки, які дозволяють їм не вмерти від пенсії до пенсії. І не можна, коли жінки калічіють по селам, хворіючи роками і не маючи доступу до елементарної медицини. І не можна, щоб жінки виїджали масово за кордони і носили там судна від італійців та греків. І не можна, коли немає за що зібрати своїх двох чи трьох дітей до школи. І не можна жінкам відчувати себе непотрібом у власній країні, коли ти не живеш, а щодня здійснюєш подвиг. Вам жалко депутаток? Мені - ні. Я згодна, непристойно. А чого ви хотіли в країні, де все вже давно перевернуто з ніг на голову? Все інше - пристойно, так? Вас бентежить світло-бежеве пальто Марини Ставнійчук і її емоції? Вас бентежать переживання Ірини Горіної? Мене - ні. Ми з ними на різних планетах. У паралельних світах, які ніколи не перетнуться. Мене бентежать емоції матері, у котрої вмирає дитина і весь світ збирає по копійці. А ці тварини в цей час просиджують в спа-салонах, витрачаючи сотні доларів на себе, улюблених. Мене бентежить стара сусідка, яка не від хорошого житття сидить з табличкою "Здаються кімната на літо", і платить "за спокій" мєнтам. Мене бентежить син моєї подруги, який має червоний диплом, і працює за 2 тисячі гривень, бо іншої роботи, в тому числі і за спеціальністю - немає! Терпець уривається. Згадайте другу революцію в Киргизстані. Тоді люди прийшли і потрощили всі елітні будинки. Коли людям не дають жити, люди і не живуть. Вони ідуть на війну.
(С) Zoya Kazanzhy

Це було зіткнення двох реальностей, які ніколи не бачили один одного. І от реальність бежевого шкіряного салону Мерседесу S600, будинку в "Золотих воротах" та приватного бізнес-джета зіштовхнулася з реальністю кімнати в гуртожитку, іржавої маршрутки і безкоштовного концерту на Майдані. В результаті одна реальність закидала іншу сніговими глибами.
(С) Сергій Лещенко

Одразу зізнаюся: я голосно реготала через снігову атаку. Мені пофігу, хто ліпив і метав сніжки. Мені пофігу – чиї ці депутати і депутатки, в яких поцілили. Я реготала, побачивши, як наваляли снігом і прапором Табаловим. Просто тому, що мені смішно. А ви що хотіли – щоб їм ніжно шепотіли у спини «панду геть»? Так, сніжком в морду – боляче. І образливо. Ще більш боляче, коли тобі верещать у спину як-от Ставнійчук - «сука продажна». Ще більш образливо – коли це правда. І ще більш образливо напевно, коли єдине, що ти можеш зробити – це метнути сніжком. Зізнаюся, на цьому етапі політичного розвитку країни мені навряд чи було б жалісно – навіть якби в депутатів метали лимонками. Тому ці всі цивілізаційні соплі – тупо крокодилячі.
(С) Olha Snitsarchuk

Від себе додам, що здебільшого ці настрої юзерами підтримуються. Мала частка підтримує Наєма, переважно ті, хто проти опозиції. Абсолютна більшість - висловлює Наєму "фе" і виправдовує дії мітингарів.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.