Шпигунський провал Порошенка. Ч.1. Підіслані козачки

3 апреля 2013, 17:50
0
368
Шпигунський провал Порошенка. Ч.1. Підіслані козачки

Що робить син Петра Порошенка Олексій Порошенко серед алкоголіків від Європейської партії Катеринчука?

Днями на популярний відео портал Youtube було викладено відео «Європейська партія України: Партія алкоголіків =))» від користувача Ivan Yarema.

Все б нічого, та ось незадача. На задньому плані дуже чітко проглядається син Петра Порошенка Олексій Порошенко. Він пильно вдивляється в телефон, коли хлопці п’ють.  Починаючи з 40-ої секунди дуже чітко видно його обличчя.

Для тих, хто не знає.  Олексій Порошенко, обраний депутатом Вінницької обласної ради від «Батьківщини». По завданню батька він курирує Вінницьку область. Не здивуюся, якщо ті хлопці, що стоять біля Порошенка-молодшого  (з символікою Європейської партії України) і активно розпивають спиртні напої, привезені самим Олексієм Порошенко.

Зважаючи на майбутні київські вибори і конфлікт між Миколою Катеринчуком і Петром Порошенком, який висвітлюють ЗМІ, така версія цілком вірогідна. 

Тільки от Порошенко-молодший «засвітився» на відео необачно.

Відео 

http://www.youtube.com/watch?v=_KeN-bXlkloРубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.