Ніяких компромісів із бандою, тільки боротьба

4 апреля 2013, 13:30
0
189

Ніяких компромісів із бандою, тільки боротьба

Антидержавні дії Партії регіонів і їхніх холуїв із засіданням на Банковій дають опозиції шанс перехопити ініціативу і розпочати системний демонтаж кримінально-олігархічного режиму окупації на чолі із Януковичем. Для цього необхідна лише політична воля лідерів опозиційних сил і готовність взяти на себе відповідальність за долю нації і країни, незалежно від того, який буде кінцевий результат боротьби.

Як мінімум почати варто було б із того, що ні на які переговори не йти із ригами, не погоджуватися ні на які сценарії роботи у ВР, українцям давно оголошено війну, і діяти варто за законами війни. Далі варто формувати альтернативні революційні структури тимчасової влади як в центрі так і на місцях. І найголовніше - готувати загальнонаціональний страйк із блокадою окупаційної адміністрації, тоді з'явиться можливість достукатись до народу і розпочати Національну революцію.
Слава Нації!
Революція буде!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.