Регіонали не хочуть підтверджувати свою «більшість», бо не можуть

5 апреля 2013, 10:37
Владелец страницы
0
216
Регіонали не хочуть підтверджувати свою «більшість», бо не можуть

Роботи в парламенті сьогодні, очевидно, не буде.

Регіонали не готові підтвердити свою «більшість» у присутності ЗМІ і представників опозиції і зроблять все можливе, щоб не переголосовувати те, що вони понаприймали вчора. Це були закони економічного характеру, покликані дерибанити бюджет країни. Лише декілька годин такої «роботи» коштували українським платникам податків 7,5 мільярдів гривень. 

Чому в сесійній залі навіть разом з комуністами вони ледве назбирують необхідні 226 голосів, а вчора за закритими дверима «записали» аж 244, пояснити ні Єфремов, ні інші представники його команди не можуть. Рівно як і той факт, що перегляд відеозаписів свідчить про те, що на «східняку» були присутні щонайбільше 180 депутатів, а точніше -- 169. Це пояснює, чому представників лічильної комісії в залу так і не пустили.

А якщо більшість у них і справді була б, то вони б погодились зараз повторити голосування у сесійній залі, як це і передбачено регламентом. Але цієї більшості в них нема і комедія, яку вчора розіграла влада – це яскраве підтвердження факту, що Партія регіонів більше не може приймати в стінах парламенту корупційні закони.

Опозиція не мовчатиме! Запрошую українців долучитися до спільних акцій протесту «УДАРу», «Свободи» та «Батьківщини», запланованих на ці вихідні. Завтра, 5 квітня у  Житомирі вийдемо на запланований мітинг в рамках антипрезидентської акції «Вставай Україно».

У неділю повертаємось до Києва на чергову акцію протесту опозиційних сил, спровоковану подіями  у Верховній Раді.

 До списку наших основних вимог (а саме, скасування антинародної пенсійної реформи,відставка Кабінету Міністрів України та призначення дати виборів мера Києва) додалась ще одна. Цією вимогою є скасування і переголосування усіх рішень, ухвалених вчора заколотниками!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: парламент,УДАР,путч,акція протесту
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.