Майстер-клас з писанкарства (фото, відео)

12 апреля 2013, 18:25
журналіст, волонтер, видавець, голова Білоцерківської "Просвіти"
0
821
Майстер-клас з писанкарства (фото, відео)

Напередодні Великодня малюємо писанки

До Великодня лишилось 3 тижні. В очікуванні свята білоцерківські дітлахи вирішили опанувати мистецтво писанкарства. А посприяли їм в цьому завідувачка бібліотеки №6 Надія Гаврилова та народна майстриня, керівник  студії декоративно-ужитковового мистецтва  «АЗАЛІЯ» ЦТДЮ «Соняшник» Л.М.Красніцька –Луцик.

Члени гуртка «Чарівний пензлик» не лише розмальовували писанки, а й слухали історичну довідку про давній звичай розписувати писанки перед Великоднем, значення писанки для української родини, традиційні і не традиційні способи оздоблення яєць, ознайомились зі зразками українських писанок центрального регіону. 

Під звуки автентичних мелодій, мерехкоттіння запалених свічок учасники почали творити писанки. По завершенню майстер - класу кожен його учасник тримав у своїх руках власне творіння – писанку-оберіг і щиро повірив, що вона принесе родині взаєморозуміння, щедрість, чистоту почуттів, здоров’я, і добробут.

А ще діти читали вірші,  якими прославляли весну, Великдень і українську писанку.

Фото: Надія Гаврилова

Відео: БЦтв

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Біла Церква,писанкарство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.