Кращі "покращення" попереду.

16 апреля 2013, 10:25
Інженер-гідротехнік
0
237

Прийшов би хоч один «тушка» в наш кооператив на громадське обговорення цієї постанови! Ми б йому розповіли, скільки грошей, митарств і принижень коштуватиме нам безглузда заміна водійських прав...

 Письменник Іван Багряний прийшов до висновку, що до поліції чи до міліції йдуть служити злодії, ледарі, різна суспільна непотріб, непридатні до нормальної людської праці. За останні роки я переконався, що такий контингент «трударів» заповнив і владні структури, і парламент. Тільки потрапили в крісло - зразу забувають про обіцянки народу  - "тушкуються", блокують, лобіюють. Про це всі знають (говорять,  пишуть, показують, проклинають), та мафіозний караван іде...

 Розтаяв сніг, підсохли дороги, власники авто (в основному пенсіонери) кучкуються в гаражному кооперативі. Є над чим покопирсатися, є про що поговорити.  Обговорюємо нові зміни до "Правил дорожнього руху" - критично сприймаємо їзду в жовтні - квітні за межами населених пунктів з ближнім світлом фар, бо в пунктах 9.1-9.12 "старих правил" ці вимоги були достатні для безпеки руху. 

 Та найбільше хвилює водіїв недолугість заміни водійських посвідчень, виданих за часів СРСР. Для чого? Якщо хто їде за кордон – нехай міняє, хоча й це непотрібно.  Я разів 40 виїздив за кордон з цими правами, та  в Європі ніхто ніколи ними не поцікавився – не було порушень. Основній масі пенсіонерів авто потрібно для поїздок за місто на свій огород, який його кормить, бо приміські автобуси платні і дорогі. Багато лриміських поїздів замінили швидкими, поступово й вартість квитків «захюндають» до неможливості.

 Розмовляю з працівником обласної ДАІ: « Яке співвідношення кількості правопорушень і ДТП, здійснених за останні 2-3 роки водіями з радянськими правами і українськими?». – «Суттєве. 90% - це з правами, виданими за останні 20 років, та, в основному, мажорами»...

 Сидять корумповані чиновники по «даішним» кабінетам і міркують, на чому б ще поживитися ? Замінимо радянські права!!   Й ні один випускник корумпованих ківаловських академій не захистить нас від цього безправ’я,  бо в нас не вистачить коштів, щоб «умовити» його. Штовхачів цього закону в «безкорисливому» Уряді – хоч греблю гати, а у Верховній Раді достатньо «залучити» кількох лобістів, бо основна маса депутатів наскрізь «тушкованого» парламенту ніколи законів, що приймаються, не читають.

 Прийшов би хоч один «тушка»  в наш кооператив на громадське обговорення цієї постанови! Ми б йому розповіли, скільки грошей, митарств і принижень коштуватиме нам безглузда заміна картонних водійських прав на пластикові, а ще б «почистили йому нюх» та добавили інтелекту, якого не додали їм батьки і школа. Та «тушка» не прийде, а ми погроз не втілимо, бо ківалови і портнови звинуватять нас  в антисемітизмі та русофобії, поскільки серед парламентаріїв тільки 29% українців, а у владі, мабуть, ще менше.  Здається, що блокування і «тушкування» парламенту на протязі 20 років відбувається з одною метою – витіснити з Верховної Ради етнічних українців, кількість яких в кожному скликанні суттєво зменшується.

Тож маємо те, що маємо. Попереду  –  ще  кращі «покращення».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.