Про мету

20 апреля 2013, 09:54
Владелец страницы
Полковник запасу
0
240

Жити в раю - працювати в світі

Як коротко викарбувати нашу мету для України?
"Жити в раю - працювати в світі".
Дві складових. 
Перша складова "жити в раю". Зробити нашу землю найліпшою для комфортного життя. Здорове, чисте навколишнє середовище, відновлена природа, натуральне екологічно чисте харчування в поєднанні з розвиненою транспортною й інформаційною інфраструктурою. Жити красиво, чисто, приємно, серед гарних, радісних, талановитих людей. Щоб кожен в світі мріяв приїхати сюди і жити тут.
Друга складова "працювати в світі". Створити таку систему освіти і виховання, яка виявляє і розкриває природні таланти і здібності КОЖНОЇ людини. Хай наші люди будуть найкращими у всіх сферах, хай нас запрошують у всьому світі розв'язувати їхні проблеми. Продукувати ідеї, розв'язувати проблеми, вчити інших. У вас проблема? Ми приїдемо і вирішимо її. Ви хочете чогось найкращого? Ми приїдемо і зробимо це для вас. 
Нас будуть запрошувати всюди і платити дорого, якщо будемо найталановитіші.
Це місце в цивілізації ще не зайнято ніким.
Приблизно так.

Ми об'єдналися заради такої мети 
http://postup.org.ua/
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Україна,мета
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.