У Луганську відбудеться презентація книги «Ужоси» українізації»

24 апреля 2013, 11:49
історик, юрист
0
223
У Луганську відбудеться презентація книги «Ужоси» українізації»

27 квітня 2013 року о 12 годині в приміщенні книгарні "Східна брама" (4 поверх ТЦ "Центральний, вул Радянська, 54) відбудеться презентація серії книг «Українська публіцистика» від видавництва «Смолоск

27 квітня 2013 року о 12 годині в приміщенні книгарні "Східна брама" (4 поверх
ТЦ "Центральний, вул Радянська, 54) відбудеться презентація серії книг «Українська публіцистика» від видавництва «Смолоскип», в межах якої буде представлено книги Станіслава Федорчука «Демонтаж лицемірства» та Остапа Кривдика «Ужоси» українізації».

«Ужоси українізації» Остапа Кривдика — іронічні й розумні статті про те, навіщо нам Україна, чи може бути футбол національною ідеєю, як убити в собі «помаранчевого лоха», про третю державну мову й ненасильницьку українізацію, євроросіян і москалів, «хохлоцид», громадянську війну і падіння Берлінської стіни.

«Демонтаж лицемірства» Станіслава Федорчука — збірник статей, у яких перед читачем постає не лише світ «невідомого Донбасу» та химерна пострадянська дійсність, а й інтелектуальна полеміка щодо вічних питань українського життя, його парадоксів і сподівань.

На презентації будуть виступати автори видань.

Вхід вільний.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.