Учнів та студентів зняли з занять та вигнали на "антифашистськи" марш.

17 мая 2013, 13:55
правозащитник
0
233
Учнів та студентів зняли з занять та вигнали на  антифашистськи  марш.

Сьогодні, під час занять учні 8-11 класів середніх шкіл Ленінського района м. Дніпропетровська та студенти першокурсники провели декілька годин на політичному заході -"антифашистський" марш.

Учнів та студентів першокурсників зняли з занять та вигнали на "антифашистський марш". 
Сьогодні, під час занять учні 8-11 класів середніх шкіл Ленінського района м. Дніпропетровська та студенти першокурсники провели декілька годин на політичному заході, так званому "антифашистському" марші. Під палячим сонцем та не менш, пильним наглядом вчителів, та керівництва Ленінського району Дніпропетровська, вони вимушені були марширувати декілька кілометрів набережною міста на житловому масиві Червоний Камінь. Пояснити що саме за захід, та чому така назва, підлітки не змогли, але сказали, що їх примусили ідти, та нести прапори Партії Регіонів адміністрація шкіл, і кого власне мають на увазі під фашистами - їм не зрозуміло, але щоб не було проблем діти вимушені були прийняти участь у цьому марші.
Деякі підлітки намагались піти з маршу трохи раніше, але різке нагадування вчительки, по те, що реєстрація учасників, яка була на початку, обов'язково буде і в кінці заходу, зупинила їх.
Таким чином представники громадських організацій, такі як - "Спільна Справа", "Допоможемо Дітям" та ін. вимушені звернутися до Обласної прокуратури за фактом даних порушень чинного законодавства, а саме використання школярів та студентів в політичних цілях та партійних заходах. (c)
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.