ДО ПІДСУМКІВ МІТИНГУ 18 ТРАВНЯ

21 мая 2013, 12:11
физик, социолог
0
270
ДО ПІДСУМКІВ МІТИНГУ 18 ТРАВНЯ

АБО ДЕЩО ПРО МІТИНГОВУ ДЕМОКРАТІЮ

Аби не "анти" фашистський мітинг і бійки від ПР, то недолугість "опозиційного" мітингу була б більш очевидною. Підписання папірця про єдиного кандидата, який можна було підписати і без мітингу, о це і є сухий залишок від мітингу, а все інше водичка, яка випарується і сліду не залишиться.

А зараз лікнеп для тих, хто не знає, як це робиться у всьому світі. Очевидно, що з кожним днем нас буде все більше, якщо зміст підготовки і проведення мітингу змінимо: мітинг повинен приймати публічно підготовлену його організаторами резолюцію з вимогами до влади. А вже наступного дня організатори мітингу повинні прийняту ним резолюцію вручити голові ВРУ, президенту та голові уряду. Нічого цього не було зроблено. Саме тому, "Аби не "анти" фашистський мітинг і бійки від ПР, то ... о, це і є сухий залишок від мітингу, а все інше водичка, яка випарується і сліду не залишиться". 

А в разі розумної організації підготовки і проведення мітингу можна було б і людей у Київ не звозити, а провести по всій Україні одночасно місцеві мітинги, але всі вони б прийняли резолюції з однаковими вимогами, а місцеві організатори доставили б у Київ резолюції зі всіх мітингів з зазначенням в них кількості учасників та вручили б їх голові ВРУ, президенту та голові уряду. І це було б набагато легше зробити, ніж звозити людей на один мітинг у Київ та й ефект від однакових резолюцій від мільйонів учасників мітингів більший ніж від одного 50 000 київського мітингу.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: МІТИНГОВА ДЕМОКРАТІЯ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.