Вибори в Дніпропетровську 26 травня 2013

3 июня 2013, 20:27
хакер, каратель
0
260
Вибори в Дніпропетровську 26 травня 2013

Те про що промовчали ЗМІ

В ЗМІ багато пишуть про вибори у Василькові, але чомусь минулого тижня були зовсім проігноровані вибори до Дніпропетровської міської ради, що відбулись 26 травня.
Це були довибори по одномандатному округу, голусування було лише на 7 дільницях.
Після того як з обл. ради до Верховної ради пройшов регіонал, на його місце були вибори, які виграв регіонал який сидів у міськ.раді. Тому вибори були на місце в міськраді.

Нажаль їх врешті решт з великим відривом теж виграла регіоналка, набравши 60% проти 11% у каддидата від опозиції і 7% у комуніста.

В свої 25 років, це у мене були вже 7 вибори. Проте таких брудних виборів я ще ніколи не бачив!
Порушень була маса, по суті відверте беззаконня і бандитизм проте ПР цього навіть не приховувало!

Ще до дня виборів почались фальсифікації. А саме не рознесення запрошень виборцям. Фактично, люди навіть не знали, що мають бути вибори.
У підсумку явка була десь 25-28%.
Технологія дуже проста. Звичайні люди не йдуть на вибори, але відсоток тих хто голосує на дому збільшується. Як голосують на дому думаю ви знаєте. Старі совки оброблені соціальними робітниками голосують так як їм скажуть, тим самим роблячи значний вклад у перемогу банди ПР.

Через те що комісій всього 7, то ПР зробило їх майже повністю з підконтрольних фальсифікаторів, які під час загальних виборів розпорошені по місту.
В комісіях не було не те що опозиції, а навіть людей від КПУ(!)

З'явилася інновація від ПР весь час під виборчими дільницями тусувалися якісь братки:


Для чого були ці люди не зовсім зрозуміло. Вони були під дільницями весь день. Не ховались, таке враження, що чинили психологічний тиск.
Також була думка, що ці люди для того, щоб у разі програшу кандидата від ПР зірвати вибори забігши наприклад у дільницю і розтрощивши урни.

Інша кричуще порушення це голосування за залік! При чому залік ставився під дільницею(!)

Вони навіть від відео не ховались!

Були вкиди, на відео видно як лежить пачка бюлетнів.

Як раз після вкиду прийшла жінка і сказала, що їй хтось дзвонив і сказав не приходити на вибори.Я був спостерігачем на одній з таких дільниць.

Як бачите народу зовсім не має, проте був один столик до якого була найбільша відвідуваність.
При чому склалось враження, що люди які голосували на цьому столику, були з іншою пропискою.
Всі мої спроби роздивитись прописку виявилися марними.
При цьому кожного разу коли я підходив і намагався роздивитись прописку комісія здіймала галас.
Я сам неодноразово був членом комісії, був головою, і коли до мене підходив спостерігач з питанням про прописку виборців, я спокійно показував паспорт і прописку і більше мене вже ніхто не турбував. Якщо я не чиню порушень мені немає чого приховувати і чому нервувати. Зі спостерігачами ніколи не було конфліктів!
Тут же комісія, всією сворою відразу налітає на спостерігача, тобто щось приховують і бояться, що я це виявлю.Зверніть увагу на цю пику. Це типу "спостерігач" від ліберальної партії. Я скоріш назвав його Смотрящим.
Весь час ходив з напарником по дільницях і слідкував за голосуванням. Навряд чи цей "ліберал" знає таке слово як лібералізм.

Наивали спостерігачів ФАШИСТВУЮЩЄЙ ОПОЗИЦИЕЙ. Тобто якщо ви за чесні прозорі вибори, вітаю, ви фашист.

В решті решт я таки задовбав свою комісю, коли в черговий раз спробував роздивитись прописку в паспорті виборця, і вони вирішили усинути мене з дільниці.
Перед усуненням я таки склав скаргу і акт. Хоча як на мене це все одно до одного місця.

На інших дільницях теж було весело. Під кінець навіть була потасовка. Кандидата від опозиції не пускали на дільницю.
В штовханині до речі брали участь і ті люди які вчинили бійку в центрі Дніпра на 8 травня.
Знов було багато людей кавказької зовнішності.


Все це те що чекає нас в маштабі країни в 2015 році. ПР вже пішла вабанк і навіть не ховає злочинну сутність.

Але нащо це робиьти в Дніпрі де вони могли виграти чесно? Чи вони щось знали? І мали реальний страх програти?

Доречі сталась цікава і символічна подія.
Коли я писав акт і скаргу на мою дільницю зайшов кандидат від комуністів. Так от він теж був так невдоволений махінаціями, що навіть погодився підписатись під скаргою від Свободи!
Це ж як ПР мала порушувати закон, що навіть їх сателіти були в шоці?! Щоб комуніст підписався під документом свободівця!

Тож ви ще вірите у перемогу ПР у Васильківці? Звідти були тіж самі повідомлення і про братву і про усунення спостерігачів і про вкиди.
ПР відверто вказує нам що вони окупанти, а ми в більшості сидимо мовчки і чекаєил поки, хтось інший звільнить і змінить цю країну.
Не має бути ніякої толерантності і терпимості до цих покидьків. І бидло, окупанти і бандити. Будьте чесними називайте їх такими як вони є.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: вибори,ПР = ФАШИЗМ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.