ДЕ "ОПОЗИЦІЯ", А ДЕ МІТИНГ НА 100 000 УЧАСНИКІВ?

12 июня 2013, 07:57
физик, социолог
0
216
ДЕ  ОПОЗИЦІЯ , А ДЕ МІТИНГ НА 100 000 УЧАСНИКІВ?

ПРО МРІЙНИКІВ І РЕАЛІЇ ЖИТТЯ

Коли не маєш навіть уяви про те, що і як робиться аби відбувся мітинг на 100 000 учасників, залишається мріяти про те, як буде усе добре, коли такий мітинг відбудеться. Саме таким мрійництвом і займається Шкіряк, і займається саме тому, що ні на що більш дієве  не здатен.
gazeta.ua/articles/politics/_aa-tisyach-na-majdani-chi-pid-mezhigir-yam-ta-kritichna-masa-na-yaku-zorientuets/501302

Наукою давно вже виведена формула, у якій функція - бажаний наслідок, зокрема, мітинг на 100 000 учасників, а складові аргументи послідовні у часі - вивчення, створення суспільно значущого ідеологічного комплексу, пропаганда того комплексу та агітація за втілення його ідей у життя. На жаль, це або не відомо "опозиції" і Шкіряку, зокрема, або їх ідеологічний комплекс, як і у 2004 році, вичерпується одним реченням: "Замініть у владних кріслах ті дупи, які там є зараз, на наші і все буде добре не відомо чому, як і коли". Але саме для таких мрійників, як Шкіряк, стало загальновідомим: "Не можна двічі увійти у ту саму воду".

Тож, дядьки й тітки з "опозиції" не витрачайте марно часу, а створюйте програму розвитку країни таку, щоб її виконання покращало життя переважної більшості громадян. Не хочете? То не вештайтесь у людей під ногами! Не здатні? То найміть тих, хто здатен, вони вам зазначену програму напишуть і розтлумачать, чому саме така програма потрібна Україні для виходу на шлях позитивного розвитку. А далі пропагуйте ту програму і агітуйте за втілення її положень в життя, то через те будете набувати все більше і більше прихильників та  колись матимете  бажаний 100 000 мітинг і все, що з ним пов'язано.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.