На Київщині в селян по рейдерськи забирають землю

14 июня 2013, 10:07
Політик. Депутат Броварської районної Ради. Голова депутатської групи "Антикорупційний контроль громади" .Член політичної
0
850
На Київщині в селян по рейдерськи забирають землю

Жителів села Мокрець Броварського району Київщини хочуть позбавити земельних паїв, начебто, за колишні борги КСП "Заплавний".

14 червня близько 100 жителів села пікетували засідання Броварського міськрайонного суду де йшов розгляд питання про передачу землі приватному підприємству за борги.

 Більше 3 тисяч Га. землі за рішенням суду можуть відійдти Товариству з обмеженою відповідальністю "Добродій". "Людей, фактично, позбавлять земельних наділів. Люди пропрацювали в колгоспі по 30 років, а зараз залишаться без землі. Бо через штучні борги їх землю заберуть рейдери.

 Сьогодні суд прийняв рішення про перенесення розгляду справи на 8 серпня, але це не означає, що рішення буде на користь жителів села. Якщо суд прийме рішення про визнання розпаювання в с. Мокрець не дійсним, то люди назавжди втратять право на зароблені працею паї. 3 тисячі гектар дорогої землі перейде в розпорядження приватній фірмі "Добродій

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Земля,Бровари,Кищук Олег,Кищук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.