Заява Руху Гая Фокса з нагоди Дня Конституції!

29 июня 2013, 08:11
0
278
Заява Руху Гая Фокса з нагоди Дня Конституції!

В Україні відбувається конституційний переворот. Тихий, повільний. За нашої мовчазної згоди. День за днем у нас забирають все більше прав та обмежують нашу свободу.

В Україні відбувається конституційний переворот. Тихий, повільний. За нашої мовчазної згоди. День за днем у нас забирають все більше прав та обмежують нашу свободу. Україна перетворюється на ЗАТ, в якому населення - всього лише один з ресурсів.
 
Поки вони не набрались нахабності змінювати Конституцію в нас ще є час, але нахабніють вони швидше, ніж ми включаємося в боротьбу за наше майбутнє.
 
Ми закликаємо українців до наступних кроків:
 
1. Не покладати надію на політиків, які називають себе опозицією. Вони не здатні захистити наші права та свободи. Натомість ми радимо активно брати участь в акціях протесту, висловлювати своє невдоволення та організовуватись у територіальні громади та власними силами відстоювати свої права та інтереси.
 
2. Відмовитись від інформації, яку подають великі медіа-компанії, адже вони підконтрольні представникам угрупувань, а їхня мета - моделювати вигідну для власників картину світу в свідомості своєї аудиторії. Альтернативою ми бачимо використання соціальних мереж та участь у поширенні інформації. Читайте та поширюйте інформацію від тих, кого ви знаєте та поважаєте.
 
3. Закінчити з власною байдужістю. Принцип хати з краю сьогодні призведе то повної втрати цієї хати. Чужих проблем не буває. Приходьте на допомогу та підтримуйте співвітчизників, які вступили в конфлікт з системою.
 
4. Політизуйтесь! На жаль, сьогодні треба розбиратися в політиці так само як у своїй спеціальності та улюбленій справі, інакше потрапити під дію маніпуляцій політиків буде дуже легко.
 
5. Усвідомте небезпеку втратити державу та бути лише сировинним придатком в чужій, кримінальній бізнес-структурі, але вірте в свої можливості, у зміни, в сили та гідне майбутнє!
 
Разом ми повернемо Україну!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.