Нелегітимна Київрада і Група 69

11 июля 2013, 00:36
Маркетолог, політолог, літератор
0
270
Нелегітимна Київрада і Група 69

Нелегітимна Київрада і Група 69

Провладні політики плюнули на киян та не призначили вибори мера Києва та Київради. Київрада, обрана ще 2008 року начебто має працювати до 2015 року. Чому? Лише тому, що там зараз лишається провладна більшість: і регіонали, і рештки команди Черновецького і різні тушки. Всім ясно, що в новій Київраді більшість буде опозиційна, а Партія Регіонів, комуністи і технічні проекти можуть не подолати прохідний бар'єр. Кияни навіть не знають, хто ці люди з більшості, бо голосували вони за одні партії, а тепер в Київраді незрозумілі фракції на кшталт “Республіка Київ” чи “Столичні реформи”.

Я теж не знаю, що являють собою більшість цих людей. Чесно кажучи – і не хочу знати. Єдине, що я хочу, так це те, щоб вони припинили дерибан київської землі та важливих об'єктів. І цю думку поділяє більшість киян. Звісно, не всі цікавляться політикою, за час виборчої кампанії я переконався, що не всі знають про скасування районних рад. Але практично ніхто не радітиме тому, що на його чи її думку та вибір наплювали. Уявіть, якби в 2004 році Кучма сказав би: - Я хочу побути президентом ще 2 роки, до 2006-го, - і потім Конституційний суд схвалив це рішення – чи багато було б радості в людей? І тут ні до чого особистість Кучми, просто всі чекали змін.

Теперішню більшість Київради можна назвати “Групою 69”. Це так, бо це фактично ті люди, які голосували за руйнацію Гостинного двору, я не полінувався знайти на сайті Київради це голосування та переписати список. Там їх 68 але додайте ще Герегу і вийде якраз 69. На парламентських виборах в Києві не пройшов жодний провладний кандидат, так само і Група 69 розуміє, що абсолютна більшість її членів (якщо не всі) вже не будуть в Київраді. Таке усвідомлення може позбавити їх хоча б якогось відчуття відповідальності за свої голосування (якщо воно в них є). А так виходить, що плюнули на Гостинний двір – плюнуть і на інші об'єкти, особливо якщо ті об'єкти не такі резонансі. Хто потім згадає прізвища цих колективних відповідальщиків Групи-69?

Думають - ніхто. Але я згадаю. Не зараз, а тоді, коли вони згадають про наступні вибори! І я зроблю все, щоб вони не пройшли. А також ці прізвища згадають сотні інших активістів, відповідно не буде проблемою донести до киян інформацію про те, хто і як голосував.

Після подій у Врадіївці зросло невдоволення як міліцією такк і теперішньою владою в цілому. Нелегітимна Київрада своїм функціонуванням лише посилить це невдоволення. Можливо це стане останньою краплею? Група 69 має шанс зупинити зростання невдоволення одни простим чином – скласти з себе депутатські повноваження. Але це важко уявити...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Киев,Київ,вибори,політика,Київрада,kiev,Kyiv
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.