Три одеські богатирі: регіонал, бандит та УНСОвець.

17 июля 2013, 10:23
0
201

Костусєв, Марков і Янчук

Я постійно кажу про необхідність очищення наших рядів від хабарників та бандитів. Тільки професійні політики і справжні патріоти мають працювати на державу і бути в політиці.

Є такий собі Олесь Янчук, в минулому активний функціонер УНА-УНСО, кум Корчинського. Координатор партії «Братство» в Одесі. Здавалося б, культурна людина. Але як можна опускатися до ТАКОГО! В даний час цей псевдо борець за національну ідею повністю продався регіоналам, при чому в особах одеських бандитів-євреїв. Що може бути гіршим, я не знаю. Нещодавно між мером Одеси О.Костусєвим і місцевим авторитетом І.Марковим було досягнуто згоди про те, що колишнього УНСОВця О.Янчука призначають на посаду керівника міського управління захисту прав споживачів. Мзду, яку Янчук має щомісяця заносити І.Маркову, оговорено в розмірі 250 тис. грн. Їх він має збивати з дрібних підприємців міста.

Отакі собі призначення по-одеські: регіонал-бандит-скурвившийсяУНСОвець.         

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.