Охендовський - це ще той "прохендовський"

19 июля 2013, 09:11
Інженер-гідротехнік
0
2

Головна мета «проблемних» виборів - приспати пильність народу й опозиції перед президентськими виборами, на яких ще в невидимих масштабах будуть задіяні всі адміністративны ресурси.

     Провокатори були, є і будуть - за це їм добряче платять. Коли екс-б’ютівець Кармазін подав до Суду правдиву інформацію про всілякі порушення закону двома депутатами в мажоритарних округах на виборах-2012, я зрозумів, що депутатів позбавлять мандатів, бо це ланцюг продуманого плану влади ( слово «правдиву» - без лапків, бо подібне мало місце на кожній виборчій дільниці). Попередня ланка цього ланцюга – таке ж нелогічне визнання недійсними результатів виборів-2012 в п’яти округах. Чого тільки в п’яти, а не зразу в семи, десяти?.. Всі знали (тим паче - влада, опозиція, ЦВК), що – це незаконно, та довго гралися в підкидного, щоб визначити дурня, який прийме рішення. Визначили.

     Політологи  поясняють це бажанням влади мати більше своїх кнопкодавів у Раді, коли й бабусин кіт  знає, що кількість голосів залежить тільки від грошей, виділених на їх «тушкування» (основна корупційна складова виборчого закону, яку ніколи депутати не відмінять, як і недоторканість). Та й нові закони владі не дуже потрібні, бо все козирне пройшло під завісу в попередній Раді при диригуванні невтомного Чечетова. Тож блокування трибуни теж пішло на користь владі.

     Призначення Охендовського керувати ЦВК - основна ланка в ланцюгу цих подій. Стають логічними  «нелогічні» дії Верховної Ради і ЦВК про визнання виборів недійсними в п'яти округах, потім - неконституційне  позбавлення мандатів двох мажоритарників. Переконаний,  що Охендовський – чи не основний розробник  такого  сценарію, тому його поспіхом (під завісу сесії й без заяви Шаповала про звільнення) більшість погодила  на голову  ЦВК в липні, щоб  вибори в округах відбулися ЧЕСНО! Вперше! Чому?.. 

1.  Для мафіозної влади немає значення, представник якої партії переможе, бо "тушок,"- хоч греблю гати, - були б гроші.

2. Вибори пройдуть повністю під контролем ЦВК, щоб розвіяти у виборця недовіру до Охендовського, як до "підрахуя" № 2, та запевнити європейську спільноту  в принциповості  ЦВК і демократичності  влади. Йому і карти в руки - не схибить!...

3. Головна мета «проблемних»  виборів - приспати пильність народу й опозиції перед президентськими виборами, на  яких  ще в небувалих  масштабах будуть задіяні всі ресурси: адміністративний, правоохоронні органи, суди, кримінал, підкупи, водомети, сльозоточивий газ...  .

.4) Рішення про зняття з президентських  перегонів «недостойного» кандидата  прийматиме ЦВК. Якщо не вигадають причину, то фальсифікують результати першого туру. Наперед знаємо, хто  буде «недостойним», тому «опозиція» йде на поводу владної мафії й не бажає визначати до першого туру єдиного кандидата, щоб народ не зміг його захистити на Майдані від свавілля влади. Знаємо й переможця. Недарма  Путін аж двічі поздоровив його (авансом) на виборах-2004.  Перший раз - здійснилось у 2010,  здійсниться і в 2015, тим паче, що переможця  визначить особисто Охендовський.

    Мої висновки підтвердив 17 липня член ЦВК Магеря:  «Головне - не дата виборів, а пошук компромісів, після яких результати голосування будуть легітимними... Якщо Верховна Рада прийме відповідний закон, ЦВК тоді зможе своєю постановою призначити відповідні повторні вибори. І дуже хотілося б, щоб такий законопроект мав підтримку практично всього залу, тому що питання визнання має дуже велике значення. Важливо, щоб правила були прийняті однозначно для всіх - і для влади, і для опозиції, і потім сприйняті суспільством".

    З розпачем  згадую антинародний виборчий закон, прийнятий в листопаді 2011року при підтримці всього залу.  ЗА - 366 ! Серед них - 62 б'ютівці, 24 симоненківці, 20 литвинівців, 19 реформаторів заради майбутнього (своло - "тушки"), та 36 балогавців і яценючат.  Пам’ятаю  й про заяву річної давнини заступника голови ЦВК Андрія Магері про свою відставку в разі фальсифікації виборів-2012. Не відставився. Не маю сумніву, що новий законопроект буде не менш облудний та матиме підтримку всього корумпованого залу… Кармазіни були, є і будуть.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.