НАРОД І ПОЛІТИКИ

28 июля 2013, 04:40
физик, социолог
0
334
НАРОД  І  ПОЛІТИКИ

ХТО НЕ ТАКИЙ?

Серед публіцистів від політики останнім часом стало ледь не правилом гарного тону вбачати корінь поганого стану України в тому, що народ її пасивний, живе за правилом - "Моя хата скраю", менталітет його не такий, ... З такого глибокого аналізу ростуть в цих публіцистів не менш зрілі пропозиції шляхів досягнення кращого стану: "Необхідно змінити менталітет, кожен повинен почати з себе, ...". Переконаний, що головна причина відсутності в Україні змін на краще не в особливостях українського народу ... Тому горе-публіцистам скажу наступне.

У поганого політика завжди народ не такий. А з якого приводу народ має проявляти активність? Безпредметна активність то - метушня. Може предметом активності народу бути бажання відстояти певний розвиток країни? Може. Але народу ще не запропонована програма такого розвитку. То якої активності від народу ви очікуєте? Коли у 2004 -2005 був тільки натяк на таку програму, то народ без ваших понукань проявляв активність. Тож не витрачайте даремно сил на понукання народу, а створюйте дієві програми розвитку країни, виконання яких веде до покращання життя більшості громадян. Пропагуйте ті програми, агітуйте за їх втілення і ви матимете таку активність того самого народу, який ви сьогодні безпідставно звинувачуєте у пасивності, яку ви навіть не здатні уявити.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.