У Луганську закрили єдину на сході країни українську книгарню

6 августа 2013, 15:01
історик, юрист
0
246
У Луганську закрили єдину на сході країни українську книгарню

За тиждень до цього , після рішення суду про заборону акції проросійським організаціям , які мали на меті провести пікет під час візиту та освячення Храму Патріархом Філаретом, в книгарню зайшла люди

 Веселі, брате, часи настали.

 
 За останні два місяці спочатку закрили кав"ярню, потім мені не дали відкрити спортзал, тепер змусіли закрити книгарню. 
 
Власники торговельного центру збільшили в два рази орендну плату  і запропонували переїхати у непристосоване для книгарні приміщення , в якому немає навіть стін. Роль стін книгарні , за задумом власників ТЦ " Центральний", повинні були виконувати мої книжкові шафи. 
 
За тиждень до цього , після рішення суду про заборону акції проросійським організаціям , які мали на меті провести пікет під час візиту  та освячення Храму Патріархом Філаретом, в книгарню зайшла людина в цивільному і повідомила мені , що через тиждень закриють і книгарню, і мене, тому , що я набрид їм своєю діяльністю, і мені не варто було йти на конфлікт зі Службою Безпеки України.Конфлікт зі Службою Безпеки України полягає у моменті моєї категоричної відмови щодо співпраці з оперативними працівниками цієї Служби та щомісячної оплати за т.зв. "кришу".
 
 Є жорсткий тиск на мене , як  на підприємця і громадського діяча, а не економічний конфлікт між власником приміщення та орендарем, як це намагаються представити ЗМІ .
 
Зараз вирішується питання щодо подальшої долі книгарні  та її відкриття у приміщенні , яке належить Луганській  єпархії УПЦ(КП). Тільки під час монгольської навали українці ховали свої книжки, як духовні скарби, за церковними мурами.
      
 Веселі, брате, часи настали.
 
 Ну їх, брате, такі часи! 
 Та нам з тобою своє робити, Відкрити очі і далі йти!
 І зуби сильно стиснувши, маму ніжно любити.
 Хто ж тоді, як не ми, брати?!!

   Д.Снєгирьов.
Директор книгарні" Східна Брама"Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.