Дві держави, два президенти

17 августа 2013, 13:11
історик, юрист
0
218

Україна, за часів президенства Януковича, перетворилася у поліцейську державу,з відсутністю чіткого зовнішнього вектора та фактичною ізоляцією на міжнародній арені.

14 жовтня 1912 ,під час передвиборчої кампанії ,на Теодора Рузвельта,якому належать висловлювання «політика великого кийка» і «світовий поліцейський»,було здійснено замах.

Куля потрапила в груди, пробивши футляр від окулярів і 50-сторінковий рукопис з промовою, яку Рузвельт мав намір виголосити. Рузвельт відмовивляєтьс від допомоги. Він говорив 90 хвилин, поки кров розпливалася по його сорочці. 

 Свою промову Рузвельт почав словами: «Пані та панове, не знаю, чи розумієте ви, що в мене тільки що стріляли; але Лося так просто не вб'єш» (лось - символ Прогресивної партії Рузвельта). Як з'ясували пізніше, куля увійшла в груди, але не пробила плевру, і було б небезпечніше витягувати її, ніж залишити як є. Рузвельт носив цю кулю в грудях до кінця життя. 

19 вересня 2004, в розпал президентської кампанії, в Івано-Франківську студент Дмитро Романюк кинув яйце в прем'єр-міністра України Віктора Януковича, коли той виходив з автобуса. Після удару глава уряду звалився на асфальт. Охорона тут же затягла його в машину і відвезла в реанімацію обласної лікарні, хоча по його сорочці розпливався яєчний жовток. 

В.Януковичу належать висловлювання "Я відновлю несправедливість!","Ми із зерна зробимо м'ясо!" 

Рузвельт продовжив курс на відмову від ізоляціонізму і становлення Америки як світової імперіалістичної держави, що активно діє у всьому світі.

Україна, за часів президенства Януковича, перетворилася у поліцейську державу,з відсутністю чіткого зовнішнього вектора та фактичною ізоляцією на міжнародній арені.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.