дебільна держава # 2

22 августа 2013, 18:35
кожний кого "почули"...
0
6

або "почую кожного"

 мені 54 ..я ненавиджу савєцкій саюз ..перш за все за брехню, яку мені нав"язували все життя пхали і в історії, і в вихованні, і в суспільстві.....зараз брехні не менше ,але цю брехню мені ніхто не нав"язує і я можу цю брехню фільтрувати ..тоді це було просто неможливо ..тебе просто тримали за лоха і такого що тобі дітися нікуди ,тільки приймати офіційну точку зору на все...слава богу зараз я знаю де і як себе подіти по-при всі дебільні державні "закони" ,суди,ментів і чиновників..

поліпшення життя (пакращання) буде тільки тоді? коли почнеш думати сам за себе, помогати сусіду ,громаді і країні ТА ненавидіти таку дебільну державу в особі всієї її дебільної корумпованої державної машини і ненавидіти людей, які цей весь дебілізм підтримують та не встидатись цим дебілам казати про це кожної миті..
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.