Америкаскі роботодавці навчились визначати знаходження своїх підлеглих!

17 сентября 2013, 10:06
Владелец страницы
0
148

Біометрія в якості бізнесу - аналітика Можливо, найбільш цікавий аспект застосування біометрії для відстеження обліку робочого часу, потенціал якого виходить далеко за аркуші часу.

Сучасні методи відстеження робочого часу і відвідуваності є застарілими і неефективними . Традиційний паперовий підхід до цих пір широко використовуються, незважаючи на те, що такий процес займає багато часу і не є ефективним.
Досягнення в галузі біометрії і хмарних платформ означає, що, користувач може збирати велику кількість точних даних і відвідуваності через безліч сайтів та приладів і надійно зберігати їх.
Дані, зібрані за допомогою пристроїв, оснащених біометричними модулями можуть бути доступні через веб-інтерфейс в будь-який час. Вони також можуть бути надійно закріплені і зберігатися централізовано в хмарі.
Мало того, що дані в безпеці, вони ще можуть бути доступними користувачем і зацікавленою стороною через захищений веб-інтерфейс.

Точний час і відстеження відвідуваності може призвести до кращої комунікації на землі.
Робітник, який з'являється в строк і працює узгоджений термін, може мати неоціненне значення для роботодавців. З біометричними даними, можна довести, поза всяким сумнівом, що ваш робітник є найкращим для роботи.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: біометричні дані,робота за кордоном
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.