Громадськість Чернігова вшанувала пам’ять відомого українського письменника

17 сентября 2013, 12:17
0
174
Громадськість Чернігова вшанувала пам’ять відомого українського письменника

Творчий спадок Михайла Коцюбинського є взірцем відданості рідному слову та українському народу

17 вересня за участю обласної та міської влади, письменників, громадськості, учнівської молоді та артистів обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм відбулося вшанування 149-ї річниці від дня народження відомого українського письменника та громадського діяча Михайла Михайловича Коцюбинського.

— Творчий спадок Михайла Коцюбинського є взірцем відданості рідному слову та українському народу, а його ім’я навіки закарбувалося в історії світової літератури, — підкреслив у своєму виступі в.о. заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Юрій Музика.

— Саме на чернігівській землі яскраво розквітнув талант майстра художнього слова, який презентував наш край, відкривши перлину Полісся для всього світу. Літературні надбання Михайла Коцюбинського сповнені великого художнього смаку, глибокого задуму і безмірно широкої любові до людей, — сказав у своєму виступі письменник Олександр Яровий. Він також прочитав уривки з творів видатного письменника.

Учасники заходу поклали квіти до могили М. Коцюбинського та його дружини В. Коцюбинської на Болдиній горі.

Фоторепортаж:

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.