Д.Білоцерковець (УДАР) скаржиться на Тягнибока полякам, цирк.

20 сентября 2013, 09:11
0
160

На Яника б поскаржився краще

Дмитро Білоцерковець, керівник молодіжного крила «УДАРу», налагодив зв'язок з польськими дипломатами та латвійськими політиками в Севастополі.

Чомусь більшість наших політиків вважають за норму постійно скаржитися іноземцям. Всім без винятку, з усіх континентів, про все. Невже свої гроші та сили немає куди витратити всередині нашої країни?! В чому бачить резон Ю.Тимошенко, фінансуючи у величезних сумах американських та європейських піарників своєї персони – незрозуміло. На які дивіденди для себе розраховує вказаний молодий політик, Білоцерковець, в якого ще фурункули з обличчя не зійшли за віком, коли скаржиться полякам та латвійцям – загадка. Та ще й на кого скаржиться? На відсутність єдиної позиції з багатьох питань з О.Тягнибоком. Смішно, хто він такий, той Білоцерковець? І що ті поляки зроблять, попросять нашого лідера дружити з якимсь хлопчиком з Криму? 

 Невже у Януковича так мало недоліків, що треба конфліктувати із «Свободою», беручи до себе в спільники поляків та швидких латвійців?      

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.