«Чернігівський портрет» Володимира Ємця

21 сентября 2013, 18:00
0
208
«Чернігівський портрет» Володимира Ємця

Володимиру Ємцю виповнилось 75 років, а він увесь у роботі, працює та творить кожного дня і не планує зупинятись

20 вересня у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» відкрилася персональна виставка картин народного художника України, лауреата ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня, почесного громадянина Чернігова, лауреата премії імені Михайла Коцюбинського, члена Національної спілки художників України Володимира Ємця.

В експозиції, приуроченій до дня міста Чернігова, представлено близько двадцяти портретів наших видатних земляків. Серед яких представники творчих професій, зокрема, письменники, артисти, музиканти, вчителі, мистецтвознавці.

Володимиру Ємцю виповнилось 75 років, а він увесь у роботі, працює та творить кожного дня і не планує зупинятись.


Володимир Ємець: Щоб написати хороший портрет потрібно не один день провести зі своїм героєм, підбираючи до кожного свій ключик, який відімкне його душу. Щоб людина була природною, щирою, не штучною на полотні. Треба передати характер, емоції людини, взагалі саму людину.


Серед портретів представлених на виставці:


Портрет українського політика та громадського діяча Левка Лук’яненка 2005 р.


Портрет артистки театру Тетяни Шумейко


Портрет заслуженого діяча України Л. М. Боднарука 1998 р.


Портрет В. Ф. Чепурного з сином Арсеном 2002 р.


Мистецтвознавці вважають, що Володимир Ємець надзвичайно точно вміє передати людські характери, глибоко і проникливо пише внутрішній світ своїх героїв. Ще під час навчання у Київському державному художньому інституті (1963-1968 рр.) портретні роботи виходили у Володимира Володимировича краще, ніж у інших студентів. Уже понад десять років художник працює над портретами.

Він по праву вважається одним з найталановитіших художників Чернігівщини, чия творчість, то вже ціла епоха в мистецтві нашого стародавнього краю.

Володимир Ємець — учасник багатьох престижних всеукраїнських, обласних та міських виставок. Основні його твори зберігаються в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана. Чимало картин розійшлося по приватних галереях України та зарубіжжя.

Фоторепортаж:

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.