кличко розпочинає виборчу кампанію

15 октября 2013, 06:39
преподаватель
0
124

Амбіції Яценюка й Кличка поки перемагають здоровий глузд та переможну стратегію для опозиціонерів.Яценюк виходить з того, що очолює найвпливовішу опозиційну партію, А Кличко посилається на високий осо

б’єднана опозиція, не зважаючи на стрімке наближення президентських виборів, і досі не визначилась з єдиним кандидатом. 
Амбіції Яценюка й Кличка поки перемагають здоровий глузд та переможну стратегію для опозиціонерів.Яценюк виходить з того, що очолює найвпливовішу опозиційну партію, А Кличко посилається на високий особистий рейтинг (згідно до останніх соцопитувань).
В той час, як в політичних колах ходять різні слухи про можливі варіанти вирішення цієї проблеми, лідер «УДАРу» вирішив діяти. 
Як заявив депутат від вказаної партії Куренной – не може бути і мови про іншого єдиного кандидата, крім Володимира Кличка. Озброївшись цією фразою, керівництво «УДАРу» почало роботу по створенню «потужних» осередків партії в областях. За задумом, такі осередки мають бути спроможними самостійно, тобто без підтримки інших опозиційних політсил, провести президентську виборчу кампанію.
Насамперед, було прийнято рішення про посилення кадрового складу в регіонах. Для цього центральний виконком партії проводить ревізію діяльності всіх місцевих осередків.
А вже з 14 по 18 жовтня Кличко особисто відвідає найбільші районні центри Донецької, Одеської та Миколаївської областей.
Цікаво було б подивитись на реакцію Яценюка та Тягнибока, в момент, коли вони дізнаються, що Кличко за їх спинами намагається задовольнити особисті політичні амбіції. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.