Концерт за участю видатного швейцарського диригента Лютаураса Балчюнаса

16 октября 2013, 20:20
Студентка КНУ ім. Шевченка, Інститут журналістики. Видавнича справа і редагування
0
167

30 жовтня 2013 року в 19.00 в Колонному залі Національної філармонії України за підтримки Посольств Швейцаріі в Україні

 30 жовтня 2013 року в 19.00 в Колонному залі Національної філармонії України за підтримки Посольств Швейцаріі в Україні та Литовської Республіки в Україні відбудеться концерт за участю видатного швейцарського диригента литовського походження Лютаураса Балчюнаса.

У 2000-2003 Л. Балчюнас був головним диригентом Литовського Національного театру опери та балету, започаткував міжнародні музичні фестивалі в Трокаї, фестивалі в Швейцаріі “Mammern Classics”, “Murten Classics Festival”.

У Києві музикант виступить разом з Національним ансамблем «Київська камерата», відомими українськими музикантами – заслуженою артисткою України, скрипалькою Богданою Півненко, лауреатом Міжнародних конкурсів скрипалем Борисом Громовим, Ярославом Венгером.

В концерті прозвучать твори Бетховена, зокрема, концерт для скрипки з оркестром й увертюра «Коріолан», Моцарта – симфонія «Кончертанте» для скрипки і альта з оркестром, Шуберта симфонія №5 і Малер Адажієто.

Співпраця швейцарського диригента з українським колективом – значна подія в культурному житті столиці, зразок плідних мистецьких обмінів, а також прояв народної дипломатії, коли міждержавні стосунки європейських столиць зміцнюються засобами музичного мистецтва.

Захід відбудеться за підтримки відомої мережі супермаркетів NOVUS, яка націлена на підвищення якості життя та розвиток висококласних проектів в Україні.

Розміщення надає отель “Старо”

Професійна кінозйомка концерту здійснюється за сприяння компанії TECHNOMEDIA.

   

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: анонс,Лютаурас Балчюнас
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.