«Любов і зрада» у книжці відомого чернігівського письменника Олексія Брика

25 октября 2013, 10:18
Владелец страницы
0
314
«Любов і зрада» у книжці відомого чернігівського письменника Олексія Брика

Його книги знаходяться в багатьох знаних бібліотеках Європи, а його духовна книга «І возлюби...» отримала подяку від Папи Іоанна Павла II

24 жовтня у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М. Коцюбинського відбулася презентація нової книжки відомого чернігівського письменника Олексія Брика «Любов і зрада».

Його книги знаходяться в багатьох знаних бібліотеках Європи, а його духовна книга «І возлюби...» отримала подяку від Папи Іоанна Павла II. «Любов і зрада» — це за рахунком вже 18 книга знаного українського автора.


— Це різножанрова книжка, як і всі мої попередні, в неї ввійшли оповідання, новели, етюди. Теми взяті із життя, із спостережень, із розмов зі знайомими. Кохання — це найвищий стимул в житті людини. В ім’я кохання людина здійснює подвиги, але на жаль в ім’я кохання бувають і зради. Кохання і зрада крокують поруч. Мене питають: чому любов і зрада, а не кохання і зрада? Тому що, любов — поняття більш об’ємне. Кохати можна жінку, дівчину, дружину, а любити можна і треба батьківщину, рідних, близьких, — розповів Олексій Брик.


Привітати письменника прийшли друзі, літературознавці, митці. Хто вже встиг прочитати нову книжку автора, підкреслюють, що вона наповнена глибоким ліризмом і викликає не аби яку тахікардію думок і почуттів. Автору вдалося розкрити непрості морально-етичні проблеми в житті людей. Сюжети творів привертають увагу самобутністю персонажів, динамікою, несподіваною розв’язкою подій і психологізмом.


Фоторепортаж


Довідка:

Олексій Григорович Брик народився 15 травня 1935 р. в селі Кузьминцях Гайсинського району Вінницької області. Юнацькі роки минули в місті Гайсині. Згодом переїхав до Чернігова. Закінчив два вищі навчальні заклади. За фахом — філолог та психолог. Працював учителем, директором школи у смт. Михайло-Коцюбинське. Відмінник народної освіти. Відзначений державними нагородами й літературними преміями: зокрема Олексій Григорович — лауреат премій «Смарагдова ліра», обласної літературної імені Михайла Коцюбинського та Леоніда Глібова, семиразовий лауреат обласного конкурсу «Краща книга року», нагороджений медаллю Національної спілки письменників України.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: «Любов і зрада»,Олексій Брик,Чернігівський літературно-меморіальний музей-запов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.