Дивна логіка

29 октября 2013, 15:16
коммерческий работник
0
533

відношення росіян до українців

Лишається тільки дивуватись цій збоченій логіці, яку демонструє більшість росіян, в тому числі і тих, що знаходяться у керівництва РФ.

До останнього часу українці закидали "нєзалєжність" як провину перед російським народом, хоча сама РФ об"явила НЕЗАЛЕЖНІСТЬ В ДІЮЧИХ НА ТОЙ ЧАС КОРДОНАХ РРФСР раніше за Україну. Тим самим, вона відокремилась в тому числі від України, сказала: "ви нашу землю не зачіпайте, але й ми до вас не маємо справ"... Що лишалося бідному покинутому недбалим молодшим братиком робити?

Тепер останні декілька років Русландія проводить політику жорсткого захисту власного ринку від товарів українського походження. Тим самим вбиває виробництва, орієнтовані на північно-східний експорт. Я не знаходжу пояснення, але після цього ця країна щиро дивується, чому це Україна не хоче з таким сусідом серйозно розмовляти про економічну інтеграцію? 

Ні, дивна, дуже дивна російська душа... якщо це її справжнє ім"я, звісно. )

Всім гарного вечора!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.