Остання надія платника податків - Апеляційна Рада при Держпідприємництві

30 октября 2013, 07:34
судебный эксперт
0
210
Остання надія платника податків - Апеляційна Рада при Держпідприємництві

Держпідприємництво розробило законопроект, яким передбачається внесення змін до Податкового кодексу відносно удосконалення механізму досудового оскарження рішень органів доходів і зборів

Звертаючись із скаргами на рішення органів доходів і зборів, на підприємців чекає необ'єктивний розгляд справ. Саме тому законопроектом пропонується створити при Держпідприємництві Апеляційну Раду з питань врегулювання податкових суперечок і наділити його повноваженнями останньої інстанції досудового оскарження рішень органів доходів і зборів.


Склад Апеляційної Ради пропонується формувати з представників державних органів влади і представників громадських організацій, що дозволить неупереджено і об'єктивно розглядати податкові спори.


Такий механізм дозволить ввести найбільш дієву і зручну для скаржників адміністративну процедуру рішення проблем, що виникають при взаємодії суб'єктів і органів доходів і зборів, сприятиме попередженню податкових конфліктів, підвищить відповідальність посадовців органів доходів і зборів при винесенні ними рішень, а також зменшить винесення органами доходів і зборів незаконних рішень.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.