“Інша Імперія” – нова книжка Андрія Волошина, українською та англійською мовами

10 ноября 2013, 20:42
Маркетолог, політолог, літератор
0
157
“Інша Імперія” – нова книжка Андрія Волошина, українською та англійською мовами

“Інша Імперія” – нова книжка Андрія Волошина, українською та англійською мовами

Нарешті вийшла моя нова поетична книжка. Книга двомовна, з перекладом на англійську. Чекайте скоро в книгарнях вашого міста (наприклад, в мережі "Книгарня Є"), також буду проводити презентації.

Замовити книжку можна також у мене, написавши мені на е-мейл: voloshyn.kiev.ua@gmail.com або в соц мережах. Поштою книга приходить за 3-5 днів по Україні. Ціна - (з пересилкою по Україні) - 35 грн. Без проблем відправляю і за кордон (відправив вже понад 20 примірників)

Книжка доступна і в електронному варіанті на сайті Амазон

АНОТАЦІЯ:

Друга поетична збірка Андрія Волошина «Інша імперія» продовжує започаткований автором у першій «Nасправді Nещастя Nемає» пошук нових, археофутуристичних форм вияву світобачення митця.

Вірші молодого поета можна вважати крайньою точкою сучасної української інтелектуальної поезії. Його творчість – тільки для читача з високим рівнем IQ та бажанням думати і вдумуватися, зчитувати образи на свідомому та підсвідомому рівнях.

У віршах добре відчутна сутність автора – молодої людини з мегаполісу, яка щосекунди пропус- кає через себе сотні зустрічних людей, емоцій та подій, яка спускається в найглибші підземелля – метро і до маргіналів, і яка піднімається до найвищих опор сучасної міської цивілізації – книгарень, музеїв, дахів.

Особливо цікавим є цикл «Азбука археофуту- ризму». Цикл, в якому поет ускладнює собі завдан- ня вдвічі, – експеримент зі словом доходить до змістовно-філософського піку, коли значення має кожен звук і кожна буква.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.