Стає все цікавіше

13 ноября 2013, 10:14
Владелец страницы
коммерческий работник
0
521

парламент завалив-таки в останній день євроінтеграційні законопроекти

Засідання відбувалося 25 хвилин і було закрито Рибаком з дуже показовим формулюванням причини: "Відсутність питань до розгляду у сесійні залі". 

Це вже черговий ляпас від Януковича в пику ЄС. Я вже не знаю як остання може за цей ляпас відповісти. Хіба що підписати договір про ЗВТ для того, щоб, як пророкував Глаз"єв, розчавити українську економіку і суверенітет . ) Але чомусь мені здається, що Коксу і Кваснєвському дуже важко буде пояснити Європі, що це зовсім не ляпас був,а так, незграбна поведінка. І що результат їх місії дорівнює нулю. 

Янукович ще раз показав як міцно він тримає в заручниках майже 46 мільйонів і що він не відпустить їх ніколи за їх бажанням. Перспективи найвеселіші: затискання гайок в країні, репресії, міжнародна ізоляція.

Всім гарного дня ;)
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.