Кличко продав татарам Кримський осередок «УДАРу»

20 ноября 2013, 13:12
1
99
Кличко продав татарам Кримський осередок «УДАРу»

Виявляється, продавати можна не тільки партійні бренди, а й розпродувати партії волостями, даруйте, - обласними осередками.

«Всё смешалось в доме Облонских» - в Кримському «УДАРі»  відтепер рулять татари. Причина проста - за 5 млн. доларів Кличко «продав» Кримський осередок.
Усе розпочалось напередодні, коли помічники лідера Кримського регіонального осередку «УДАР» Рустем Еміралієв і Еміне Багатирли таємно від Мочкова зустрілись з Кличком. Посередником в організації конфіденційної зустрічі виступив керівник Севастопольського міського осередку «УДАР» Трофімов.
Зважаючи на полінаціональний склад Кримської автономії і впливовість на півострові кримських татар, саме Еміралієв і Багатирли вели переговори з Кличком від імені Меджлісу кримських татар.
Як стало відомо, Меджліс запропонував лідеру партії «УДАР» передати регіональний осередок під контроль місцевого бізнесмена, громадянина РФ Ленура Іслямова. Ціна питання – 5 млн. дол. та повне фінансове утримання осередку. Ставленик Меджлісу, підприємець, меценат та медіа-магнат Іслямов готовий спонсорувати партію і гарантувати отримання позитивного результату для «УДАРу» в автономії на місцевих виборах 2015 року.
У свою чергу, в середовищі «УДАРу» подейкують, що Іслямов -  це своєрідний проект Меджлісу, спрямований на формування нового лідера кримських татар. А от Кличко зробив вдалу інвестицію, отримавши значне поповнення у виборчий фонд, заручившись підтримкою Меджлісу та забезпечивши підтримку партії в автономії грошима татар.

http://politicua.org/post/67291653278

Автор - Альона Кринична


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.