Розвиток малого підприємництва - Шлях до успіху

27 мая 2010, 12:39
0
13

Розвиток малого підприємництва - Шлях до успіху

Передмова. Ринкова економіка надає можливість людині, яка має бажання, знання, кошти, або майно, і на яку не поширюються законодавчі заборони розпочати справу і втілити у життя ефективну прибуткову діяльність.

Соціальний бюджет, соціальні заходи, соціальні пільги, прикриття бізнесу благодійництвом та меценатством заради зменшення податкового навантаження, політично - соціальні гасла. Усе це приводить до інфляційних процесів та кризи економіки в цілому.

Такий колапс створюється за рахунок: низки політичних факторів, малої активності бізнесу, а також ряду інших факторів які призводять до дезбалансу та розгубленісті у виборі професії молодого спеціаліста, як висновок СПД – альтернатива найманій роботі, а її переваги – реалізація знань та навиків молодого спеціаліста, створення нових робочих місць та розвитку Економіки країни.

Мета: Створення Субєктів Підприємницької Діяльності (СПД) студентами випускниками ВНЗ. Активізація малого приватного підприємництва серед молоді.

Опис проекту: масштабне інформування молоді про кроки створення СПД, можливості та певараги такої роботи. Адже це реалізація п"ятирічного навчання студента в життя.

Основну увагу для розповсюдження інформації про ініціативу розвитку проекту приділити: Органам студентського самоврядування, центрам з працевлаштування у ВНЗ, Центру зайнятості, приватним підпрємцям тощо.

Місія проекту: успіх молодого спеціаліста, майбутнього Приватного підприємця.

Ресурси: основний ресурс – "людський фактор".

Проблема, яку повинен вирішити проект: донести розуміння, що Субєкт підприємницької діяльності (СПД) є однією з форм реалізації тих знань які здобув молодий спеціаліст у ВНЗ.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: СМИ,протесты,Корреспондент,закон о клевете,підприємництво
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.