Я хочу дихати чистим повітрям!

4 мая 2011, 07:52
Журналист
0
20

28 квітня у м. Хмельницькому на площі біля кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка відбулась акція-перфоманс під девізом "Я хочу дихати чистим повітрям!".

28 квітня у м. Хмельницькому на площі біля кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка відбулась акція-перфоманс під девізом "Я хочу дихати чистим повітрям!", спрямована на вільне законне волевиявлення молодих мам та їх малолітніх дітей щодо відношення до тютюнопаління в громадських місцях та рекреаційних зонах міста.

Під час акції діти на іграшкових засобах пересування та молоді мами з дітьми у візочках з прапорцем з символікою акції в знак протесту проти тютюнопаління в громадських місцях та рекреаційних зонах міста чавили викинуті на асфальт цигарки та коробки від них.

В акції взяло участь близько 50 учасників, найбільш активні з яких були відзначені солодкими призами.

Акція була організована і проведена ініціативною групою антитютюнового руху в рамках адвокаційної кампанії щодо необхідності забезпечення виконання вимог антитютюнового законодавства у м. Хмельницькому. Активісти акції: Руслан Білик, Ігор Мельничук, Валентин Копецький, Степан Кушнір, Марія Малкова.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: курение,сигареты,паління,цигарки,обмеження,чисте повітря
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.