Як народні депутати "топтали" успіхи громадських організацій

12 мая 2011, 15:19
Владелец страницы
0
17

Як народні депутати "топтали" успіхи громадських організацій

12 травня біля входу в Верховну Раду України відбулася протестна акція на підтримку законопроекту № 7262-1 "Про громадські організації".

Активісти громадських організацій розгорнули на землі біля входу до Верховної Ради транспарант з успіхами громадських організацій. Народні депутати топтали його, таким чином демонструючи ставлення до діяльності громадських організацій. Учасники акції тримали плакати "Виконайте рішення Європейського суду", "Прийміть 7262-1", "Українським громадянам – європейські права", "Не топчіть громадські організації!".

На завершення акції потоптані успіхи спакували у посилку для Ради Європи як доказ не виконання Україною її рекомендацій та резолюцій.

"Влада в особі "регіоналів" в чергове ганьбить Україну відмовою прийняти законопроект 7262-1. Ще в 2008 році Європейський Суд зобов’язав Україну внести зміни в законодавство про громадські організації. Однак, рік за роком народні депутати просто не хочуть приділяти увагу цьому питанню. Неприйняття нового закону для громадських організацій показує справжнє антидемократичне обличчя влади, яке вона намагається приховати від світу. Соромно, що зараз Україна головує в Комітеті Міністрів Ради Європи, і водночас не виконує більшість її резолюцій", - сказав Максим Лациба, керівник політичних програм УНЦПД.

Довідково.

У 2008 році Європейський суд справ людини визнав українське законодавство таким, що порушує право на об’єднання громадян.

У 2010 році ПАРЄ прийняла резолюцію 1755, в якій звернула увагу української влади на необхідність ухвалення нового закону про громадські організації.

У 2011 році Президент підписав Указ №24/2011, в якому визначив важливість прийняття нового закону про громадські організації.

21 квітня 2011 року Верховна Рада не розглянула законопроект 7262-1 "Про громадські організації".

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: депутаты,акции,Рада,общественные организации
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.