Хімічний підрозділ Роменського спеццентру став базовим формуванням МНС України

14 июня 2011, 07:07
0
11

Хімічний підрозділ Роменського спеццентру став базовим формуванням МНС України

Хімічний підрозділ Роменського спец центру став базовим формуванням МНС України. На 36 одиниць (з 16 до 52 чоловік) збільшилася штатна чисельність підрозділу радіаційного, хімічного та біологічного захисту 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування (м.Ромни Сумської обл.), який став базовим формуванням МНС України.

Реорганізація структури центрального підпорядкування МНС України відбулася з метою збільшення її можливостей у виконанні завдань за призначенням (для попередження та ліквідації наслідків аварій на об’єктах атомної енергетики і хімічно небезпечних об’єктах). Таке рішення обумовлене багатьма чинниками, серед яких - аналітичні дані провідних країн світу про те, що основною проблемою на майбутні роки стануть техногенні катастрофи. А найбільшу небезпеку можуть скласти події, що супроводжуються радіаційним, хімічним і біологічним (РХБ) зараженням навколишнього простору.

"Такі акції, як ядерний шантаж, РХБ теракти, являють собою реальну загрозу, тому потрібно мати відповідні сили і засоби протидії і ліквідації можливих наслідків, - зазначив начальник Роменського спеццентру Сергій Біляєв. - Для якісної підготовки вищезазначених фахівців у Ромнах вже створено відповідну матеріальну базу - тренувальний комплекс, на якому будуть шліфувати свою майстерність підрозділи РХБ захисту МНС України напередодні проведення ЄВРО-2012. Особливістю ж існування новоствореного підрозділу в Ромнах стане його висока мобільність та укомплектованість сучасним обладнанням".

2-й Спеццентр МНС

Валерій Шокутько,
помічник начальника 2 СРЦШР з питань
взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Евро-2012,МЧС,Шахтер-чемпион!,химики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.