Українці в Чикаго

13 августа 2011, 09:43
0
15

Українці в Чикаго

Будучи студентом по обміну, я мала чудову можливість відвідати славне місто Чикаго, штат Іллінойс. Яким же було моє здивування, коли я дізналася, що в місті існує цілий український квартал, який так і називається  Ukrainian village, або по-нашому Українське село. Не відвідати його, було б просто неможливо!

Окрім того, що там проживає переважно українська діаспора і можна почути рідну, хоча вже трохи видозмінену українську мову, у цьому кварталі знаходиться православна церква, яка зберегла традиції нашого народу, тому, наприклад, на Пасху тут можна побачити віруючих з корзинками, які чекають благословіння. Також, в “cелі” розташований продуктовий магазин, в якому можна знайти українські продукти, яких не знайдеш в американських супермаркетах (Для нас це був Вєркін квас та шпроти з пшеничним хлібом. Існує своя газета, сувенірні лавки, пошта, одним словом, там справді відчуваєш частинку України. Нагнала суму тільки старенька бабуся з сувенірної лавки, яка, почувши звідки ми, розплакалася…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: кризис
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.