Експедиція Вікінгів по Дніпру

16 августа 2011, 17:27
0
5

Експедиція Вікінгів по Дніпру

З 16 по 27 серпня 2011 спільна команда Німеччини та молоді України пройде Дніпром на двох човнах вікінгів частину шляху із відомого маршруту З варяг у греки, який пролягає територією України.

Судна, якими подорожуватимуть учасники проекту, є оригінальними човнами давніх вікінгів: вони були викуплені в музеї Осло та відреставровані для подорожей.

Проект проводиться ВО Німецька молодь в Україні спільно з громадською організацією Євро-Вікінг (Німеччина) під керівництвом Бургхарда Піеске, який обійшов під вітрилом земну кулю та перетнув Північну Атлантику на безмоторному човні вікінгів.

Протягом 12 днів учасники щодня долатимуть відстань у 50-70 кілометрів під вітрилами чи за допомогою весел. Програма експедиції не обмежується лише мандрівкою під вітрилами. Під час проекту буде проводитися курс тренінгів з акцентом на так звану Erlebnispädagogik (виживання в екстремальних умовах). Таким чином, юні мандрівники зможуть загартувати фізичне здоров`я, покращити знання німецької мови та зруйнувати хибні стереотипи під час міжкультурної комунікації.

Фінансова підтримка проекту здійснюється урядом ФРН через БФ Товариство Розвитку (GIZ / GfE Одеса) та Посольством Королівства Норвегія.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.