П’янкий смак Іспанії у Києві

13 октября 2011, 10:49
Владелец страницы
журналіст, волонтер, видавець, голова Білоцерківської "Просвіти"
0
659

П’янкий смак Іспанії у Києві

Murviedro… Прокотивши по язиці це слово, уявляєш собі Іспанію у всій її красі та неодноманітності. Іспанія – це сонячні береги Леванта і Каталонії, кручі Піренеїв і суворий прибій Атлантики в Галісії. Іспанія – це розкішні барокові будинки Мадриду і Севільї, легкі мавританські палаци Гранади і химерні споруди Гауді. Іспанія – країна футболу, сієсти і вина.

„Murviedro” – презентація вина цієї іспанської торгової марки відбулася в винотеці „Арлекін”. Знайомив українців з зразками іспанських вин регіональний менеджер компанії Марк Грін. Він повідомив, що торгова марка „Murviedro” виробляє близько ста найменувань вин, але в першу чергу українському споживачу варто познайомитися з винами „на кожен день”. Це, наприклад, білі мускатні ігристі вина. Вони користуються великою популярністю в світі, особливо в США. Післясмак цих вин з яскраво вираженим відчуттям легкості і свіжості особливо цінується споживачами. Крім того мускатні вина „Murviedro” гармонійно поєднуються з кулінарними традиціями і вподобаннями різних народів, а на батьківщині вина, в Валенсії, ним полюбляють запивати паелью.

Повний текст тут:

http://blogs.korrespondent.net/users/blog/klymchukgruh/a46156
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Испания,Херсон,вино
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.