Школа професійної журналістики Нова Україна оголошує четвертий набір

2 апреля 2012, 12:54
редактор, журналіст
0
6

Школа професійної журналістики Нова Україна оголошує четвертий набір

Школа професійної журналістики НОВА УКРАЇНА - це майданчик для спілкування професійних журналістів, обміну знаннями, досвідом, ідеями та ініціативами, а також для поглиблення професійних знань та навичок роботи в різних жанрах задля виховання та формування авторитетних лідерів української журналістики, які б розділяли та відстоювали найвищі стандарти журналістики, дотримувалися етичних принципів, розуміли суть та природу журналістської професії, сповідували ідеали незалежних засобів масової інформації у демократичному суспільстві, розділяли європейські цінності.

Незважаючи на чисельність спеціалізованих освітніх ініціатив у медіа-сфері, Школа - єдина програма в Україні, яка формує спільний світоглядний комунікативний майданчик для професійного спілкування серед авторитетного журналістського середовища з різних регіонів України та сприяє доланню стереотипів.

Навчальна програма Школи у 2012 році складається з трьох сесій (в Києві, АР Крим та Львові) та включає лекції, дискусії, тренінги, стратегічні ігри, круглі столи тощо.

Орієнтовні дати проведення сесій у 2012 році:


I сесія – 23 - 27 травня 2012 р. (АР Крим);

II сесія – 4 - 8 вересня 2012 р. (м. Київ);

III сесія – 18 - 21 жовтня 2012 р. (м. Львів).

До участі у конкурсі запрошуються практикуючі журналісти, які:

• займають активну життєву позицію та демонструють лідерські якості;

• володіють потенціалом плідного використання знань, отриманих в рамках проекту, на користь суспільства та професії;

• є віком до 35 років.

Деталі - за посиланням 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: журналистика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.