Святкування 25-річчя міста Славутич

5 июня 2012, 07:16
0
6

Святкування 25-річчя міста Славутич

Наймолодше місто України відсвяткувало свое 25-річчя.В святкуванні прийняли участь: мер міста Славутич Володимир Удовиченко, перший заступник губернатора Київщини Ярослав Москаленко , а також посол Японії в Україні Тоїчі Саката з дружиною. 

Вітаючи жителів міста, Я. Москаленко підкреслив, що хоч 25 років з погляду історії - дуже мало, але цього вистачило, щоб Славутич відбувся як місто. Також Я.Москаленко відзначив роботу міської влади, що працює в унісон з місцевою громадою: "Місту пощастило з мером, а меру пощастило, що місто наймолодше, в тому числі і за віком людей, які тут проживають". 

З молодими людьми, з однієї сторони, набагато складніше, а з іншої - набагато простіше. Де молодь, там - креатив. Ці люди готові до інновацій та експериментів. Міському голові більшість і вдається, тому що громада так його підтримує.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Славутич
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.