Піккардійська терція. 20 років в Києві

2 октября 2012, 07:39
редактор, журналіст
0
10
Піккардійська терція. 20 років в Києві

Піккардійська терція. 20 років в Києві

В суботу в Києві культова українська акапельная формація - Піккардійська Терція - святкувала своє 20-річчя. В Палаці Україна зібралися близько чотирьох тисяч дорослих і не дуже прихильників львівських музикантів.

Як завжди голос піккардійців проникливо запалив зал з перших пісень. Час від часу це лунання переводилося на кавери від кращих друзів Терції – разом з ними на сцені в цей вечір виступали також Руслана, Тарас Чубай, Павло Гудімов, Марічка Бурмака, Павло Табаков, Олег Лихач, Лілія Ваврін, гурти ТНМК та Офрей, німці Terzinfarkt.

Одну з пісень про жіночу красу музиканти присвятили своїй землячці Анні Герман. Крім того глядачів чекав перфоменс з імпровізованим розбиванням телевізорів та справжній пелюстковий дощ під час пісні Жовті стрічки. Свій кількагодинний виступ Піккардійці завершили знаменитим Стареньким трамваєм.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Киев,музыка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.